TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
Masai MaraAmboseliTsawo EastTsawo WestMt. KenyaLake NakuruNairobiMasajové
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE

Baobab Beach Resort 5* - hotel Keňa


poloha hotelu Baobab Beach Resort - hotel Keňa

Hotel Baobab Beach se nachází na znamé Diani Beach, cca 38 km od Mombasy. Leží u bílé pídečné pláže Indického oceánu. Jedná se o 2 sesterské hotely - Baobab beach 4* a KoleKole 5*.


pohled na hotel a pláž

hotelová budova

pokoje hotelu Baobab beach a Kole Kole - hotely v Keni

Pokoje hotelu Baobab Beach v Keni jsou vybaveny klimatizaci, koupelnou/WC, miniledničkou, trezorem, telefonem, terasou nebo balkon. Superior pokoje mají navíc vysoušeč vlasů, soupravu na přípravu kávy a čaje, župany, SAT/TV a výhled na moře. Hotel má 92 pokojů a 96 bungalovů. Pokoje části Kole Kole jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, WC, telefonem,ledničkou, trezorem, fenem, SAT/TV, soupravou na přípravu kávy a čaje, županem, balkon nebo terasa s lehátky. Deluxe pokoje jsou prostornější a mají navíc king size postel, ovocný talíř a dárek na uvítanou. Suity mají ještě navíc soukromé jacuzzi.


pokoj - interiér

restaurace

vybavení hotelu Baobab Beach a Kolekole - hotel keňa

Hotel Baobab Beach se skládá ze 3 křídel: 4* Baobab Beach, 5* Kole Kole a 5* Maridadi. Baobab Beach nabízí ubytování v 92 pokojích v hlavní budově a v 96 bungalovech s výhledem buďto do zahrady nebo na moře. Recepce, 3 restaurace, bar, směnárna, obchod se suvenýry, bazén, jacuzzi, šipky, 3 tenisové kurty, stolní tenis, lukostřelba, wellness, prádelna, společenská místnost s TV, konferenční sál, knihovna, fotbalové hřiště, hřiště na košíkovou a plážový volejbal, animační programy. Sousední křídlo Kole Kole nabízí ubytování v 57 superior pokojích, 21 deluxe a 6 suitách. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře. Hotel má svůj bazén, dětský klub a dětský bazén, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, animační programy a tématické večery. Všechny ostatní služby mají společné s hotelem Baobab Beach.


pohled na bazén a pláž

hotelová pláž

terasa v zahradě

osvětlený bazén večer
zájezdy
zájezd NAMIBIE
zájezd TANZANIE

zájezd JAR
MALEDIVY
www.afrikaweb.cz   
služby v Keni Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Kena