TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
Masai MaraAmboseliTsawo EastTsawo WestMt. KenyaLake NakuruNairobiMasajové
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE
{1}

Diani Reef 4 * - hotel Keňa


poloha hotelu Diani Reef Beach Resort

Keňský hotel Diani Reef Beach Resort se nachází na jižním pobřeží Keni, na 30 hektarech krásné tropické zahrady na nejhezčí pláži Mombasy s jemným bílým pískem - Diani Beach. Hotel má celkem k dispozici 150 pokojů těchto kategorií - standard, které jsou veliké 35 m2 včetně koupelny a verandy, pokoje deluxe, ty jsou veliké 44 m2, mají zdarma k dispozici denní tisk, košík s ovocem, jednou denné láhev balené minerální vody. Dále jsou zde dva pokoje s bezbariérovým přístupem a prezidnetské apartmá.


pohled na hotelový bazén

hotelový bazén

pokoje hotelu Diani Reef Beach Resort

Všechny pokoje hotelu Diani Reef Beach Resort v Keni mají interaktivní TV s nabídkou programů 4 kontinentů, internetové připojení, minibar, CD přehrávač, koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, vařič čaje a kávy, výhled na oceán.


pokoj - interiér

pohled z balkónu hotelu

vybavení hotelu Diani Reef Beach Resort

K vybavení hotelu Diani Reef Beach Rosrt v Keni patří welnes centrum, kadeřnictví, sauna, parní lázně, turecké lázně, 24 hodinový servis, pískoviště a prolézačky pro děti, tobogán, venkovní šachy, stolní tenis, volejbal, vodní aerobic, šipky, lukostřelba, tenisové kurty, animace, bazény se sladkou vodou, jacuzzi, plně vybavené herna, fitness centrum, půjčovna kol, centrum vodních sportů s nabídkou katamaránů, kajaků, šnorchlování, hlubinného rybaření, windsurfing a výlety na okolní tropické ostrovy, PADI základna, bary - SUNSET bar s kontinentální restaurací, POOL bar, BEACH bar, SPORT bar,rybí restaurace - GRILL SEAFOOD, TEPAENYAKI - japonská, čínská a indická restaurace


restaurace

otevřená restaurace s jezírkem

terasa venkovní restaurace

recepce
zájezdy
zájezd NAMIBIE
zájezd TANZANIE

zájezd JAR
MALEDIVY
www.afrikaweb.cz   
služby v Keni Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Kena