TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
Masai MaraAmboseliTsawo EastTsawo WestMt. KenyaLake NakuruNairobiMasajové
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE

Panafric Nairobi 4 * - hotel Keňa

poloha hotelu Panafric Sarova hotel v Keni

Keňský hotel Panafric Sarova se nachází jen 500 metrů od centra keňského hlavního města Nairobi, na klidném předměstí, uprostřed zelené zahrady s výhledem na Kenyatta Avenue. Tento moderní hotel má k dispozici 153 pokojů na úrovni club, superior, standrad a 45 apartmánů. Všechny jsou zařízeny v africkém stylu.


exteriér pokoje standatd a superior

budova hotelu

pokoje Panafric Sarova hotel Keňa

Všechny pokoje hotelu Panafric Sarova mají klimatizaci, koupelnu se sprchou a vanou, balkón s výhledem na město nebo bazén, vařič čaje a kávy, bezdrátové připojení k internetu, TV se satelitem. Pokoje superior jsou větší, mají velké šatní skříně, žulovou podlahu a výhled na město. 45 apartmánů jsou umístěny v samostatném blohu hotelu, mají obývací pokoj, jídelnu, kuchyň s elektrickým sporákem a jednu nebo dvě ložnice


hotelový bazén

restaurace

vybavení hotelu Panafric Sarova - hotel Keňa

Hotel Panafric Sarova v Keni má venkovní bazén, obchůdky se suvenýry, kavárnu, recepci, lobby, 24 hodinovou pokojovou službu, masážní salón, 9 zasedacích místností, které pojmou až 200 delegátů.Restaurace FLAME TREE - mezinárodní a africká kuchyně, připravuje se zde také pizza. Další restaurace je Zahradní restaurace u bazénu - zde se podávají obědy formou bufetu a nebo lehká jídla a barbeque ala carte. BAR FLAME se širokou nabídkou alkoholických i nealko nápojů s velkou plochou obrazovkou.


restaurace

junior suite - interiér
zájezdy
zájezd NAMIBIE
zájezd TANZANIE

zájezd JAR
MALEDIVY
www.afrikaweb.cz   
služby v Keni Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Kena