JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
EtoshaWindhoekSossusvleiSwakopmundFish River CanyonDamaralsndHimba
 
RADY HISTORIE

Camp Elephant Erindi - Namibie

poloha safri Camp Elephant Erindi v Namibii

Camp Elephant Erindi se nachází se 70 km východně od Omaruru a 100 km severozápadně od Okahandja v Namibii. Leží v Erindi Game rezervaci, což je soukromá namibijská rezervace o rozloze 71 tisíc hektarů. Je domovem 15.000 zvířat, včetně různých vzácných a ohrožených druhů. Kemp je obklopen typickými keřy savany, má soukromé jezero s hrochy i krokodýli. Mimo prostory vyhrazené pro stany a karavany nabízí celkem 15 chatek s vlastním stravováním. V Campu je možné absolvovat safari vlastními vozy nebo s rangery ve vozech rezervace Erindi.

popis ubytování v safari Campu Elephant Erindi - Namibie

V každé chatce safari Campu Elephant Erindi je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, dvě ložnice se dvěmi samostatnými lůžky. Je také možnost přistýlky v obývacím prostoru ( gauč). V chatce je také jídelní a kuchyňský kout vybavený lednicí s mrazákem, dvoukolovým sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, nádobím i příbory. Všechny chaty jsou klimatizované a mají satelitní TV.

vybavení Camp Elephant Erindi - Namibie

K dispozici v Camp Elephant Erindi není žádná restaurace, ale je možnost grilování na venkovní terase před chatou. V kempu se nachází prodejna masa, nápojů, dřeva, ledu a ostatními druhy zboží a suvenýry. Součástí komplexu je také bazén. Kemp nabízí výlety safari po rezervaci.

safari Camp Elephant Erindi - Namibie

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Namibii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Namibie - Namibia