JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
EtoshaWindhoekSossusvleiSwakopmundFish River CanyonDamaralsndHimba
 
RADY HISTORIE

Old Traders Lodge Erindi - Namibie

poloha Old Traders Lodge Erindi v Namibii

Old Traders Lodge se nachází se v soukromé přírodní rezervaci Erindi Private Safari Game reserve mezi Okahandja, Otjiwarongo a Omaruru. Erindi leží na 71 tisících hektarech nedotčené divočiny, kde žije více než 15 tisíc kusů divoké zvěře. Old Traders Lodge namibie tvoří hlavní budova, kde se nachízí jídelna a vyhlídkové terasy a 35 plně vybavených apartmánů. K dispozici superior suites, luxusní apartmány a jeden exkluzivní VIP Suite.

pokoje Old Traders Lodge Erindi - Namibie

Všechny apartmá Old Traders Lodge jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, koupelna s vanou a sprchovým koutem, dálkově ovládanou klimatizací, lednicí a rychlovarnou konvicí, příslušenstvím pro přípravu čaje / kávy, bezpečnostním trezorem, TV se satelitním příjmem. Ve dveřík a oknech jsou sítě proti hmyzu. Tam je gáza obrazovka posuvných dveří a oken a repelent proti hmyzu posky apartmány jsou uzpůsobeny pro zdravotně postižené.

vybavení Old Traders Lodge Erindi - Namibie

V Old Traders Lodge je recepce, jídelna, relaxační salónek, konferenční místnost, bazén, obchůdek, malé osvětlené napajedlo, přístup na internet, pozorovací terasy, přístávací dráha pro letadla vzdálená 1,7 kilometrů.

¨

Erindi Old Traders Lodge - Namibie

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Namibii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Namibie - Namibia