JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
EtoshaWindhoekSossusvleiSwakopmundFish River CanyonDamaralsndHimba
 
RADY HISTORIE

Sossusvlei Desert Lodge - Namibie


Poloha hotelu Sossusvlei Desert Lodge v Namibii

Sossusvlei Desert Lodge (dříve Sossusvlei Mountain Lodge) leží na severním úpatí přírodní rezervace , v srdci starověké Namibie. Lodge se nachází na samotě v klidné oáze, kde si vychutnáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou. V okolní poušťi můžete spatřit velké množství zvěře. Velkolepé namibijské duny v Sossusvlei, patří k nejvyšším na světě a proto se na ně jezdí dívat velké množství turistů.

Vybvení pokojů Sossusvlei Desert Lodge

Apartmány Sossusvlei Desert Lodge jsou rozmístěny ve větších vzdálenostech pro maximální soukromí a pohodlí. Elegantní interiér je vyroben z břidlice a přírodního kamene. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, venkovní sprchou, sociálním zařízením, krbem, CD přehrávačem a osobním kompaktním dalekohledem, kterým můžete pozorovat okolní krajinu i noční oblohu.

Vybavení hotelu Sossusvlei Desert Lodge Namibie

V Sossusvlei Desert Lodge naleznete mimo jiné i restauraci, bazén, prádelnu, čistírnu, připojení na internet, parkování, telefon, pokojový servis, minibar, klimatizaci a trezor.

 

Mezi hlavní aktivity patří ranní a večerní safari projížďky vozem 4x4, procházky s průvodcem, dále také let horkovzdušným balónem a různé exkurze včetně organizovaného výtelu k dunám Sossusvlei.

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Namibii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Namibie - Namibia