JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
EtoshaWindhoekSossusvleiSwakopmundFish River CanyonDamaralsndHimba
 
RADY HISTORIE

Atlantic villa Boutique Guesthouse - Namibie

poloha Atlantic villa Boutique Guesthouse v Namibii

Atlantic villa Boutique Guesthous se nachází zhruba 100 metrů od pláže Atlantského oceánu, 6 kilometrů od centra namibijského města Swakopmund, kde lze navštívit například galerii Kristal, národní muzeum nebo maják a námořní památník. Nabízí klidnější ubytování než v rušném centru. Resort se skládá z pěti hlavních budov, které mají dohromady 44 pokojů ( 22 deluxe, 6 standard, 4 rodinné apartmány, 5 luxury suites, a 7 lux s výhledem na moře). Tento resort byl otevřen v roce 2007.

pokoje Atlantic villa Boutique Guesthouse

Ve všech pokojích Atlantic villa Boutique Guesthous je koupelna se sprchou, čajová konvice/kávovar, balkon, župany, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní trezor, internet zdarma. V luxury suitech je kuchyňka s nádobím a příbory a lednice.

vybavení Atlantic villa Boutique Guesthouse Namibie

V Atlantic villa Boutique Guesthous je restaurace, bar, společenská místnost s televizí, konferenční prostory pro 50 osob, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, střešní terasa s posezením, prádelna, barbecue grill a vinný sklípek. Hotel nabízí třináctimístný shuttle pro dopravu do města či na letiště..

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Namibii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Namibie - Namibia