TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
SerengetiNgorongoroLake ManyaraKilimanjaroArushaTarangireSelousMikumiRuaha
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE MASAJOVÉ

Ruaha River Lodge v Tanzánii

poloha Ruaha River Lodge - Tanzánie

Ruaha River Lodge má fantastickou polohu přímo u řeky v jižní části národního parku Ruaha v Tanzánii. Tvoří ji 20 kamených prostorných "bandas"(domků), vhodných pro nenáročné cestovatele, patří k nejlevnějším ubytováním.Toto levnější ubytování je však kompenzováno polohou, kdy hosté mohou pozorovat zvěř u řeky, kde se stahuje především v obdoví sucha. Chaty jsou postaveny z masívního kamene s velkou verandou a posezením, vhodným pro pozorování zvěře. Lodge je vlastněna a řízena rodinou Fox. Lodge se nachází 15 kilometrů od rozjezdové dráhy Msembe a 120 kilometrů od tanzanského města Iringa.


pokoj Ruaha River Lodge - Tanzánie - interiér

chata

pokoje Ruaha River Lodge

Všechny "bandas" Ruaha River Lodge mají velkou koupelnu s WC, keramickými umyvadli a sprchovým koutem, teplou vodou ohřívanou solárními panely, všechny pokoje jsou chráněny sítěmi proti hmyzu na oknech, mají pohodlné postele, ložnici, obývací pokoj.


bazén Ruaha River Lodge

restaurace

vybavení Ruaha River Lodge - Tanzánie

Hlavní chata, která je rozdělena do dvou částí. První část tvoří vstupní prostor, recepce, otevřená terasa s pohovkami, křesly, konferenčními stolky a vyhlídkou k řece, bar s výhledem. Je zde také hlavní jídelna. Druhou část tvoří jídelna s výhledem na skály. Hotel Ruaha River Lodge pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Ruaha.


hlavní budova Ruaha River Lodge

bungalovy
zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Tanzanii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Tanzanie