JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
STONE TOWNDAR ES SALAAM
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE

hotel La Gemma Dell'est 5* Zanzibar - Tanzánie

Poloha hotelu La Gemma ell'est - hotel Zanzibar

Hotel La Gemma Dell'est se nachází na severovýchodní straně Zanzibaru necelou hodinu cesty z letiště u bílé písečné pláže. Nejbližšší hotely a vesnička Nungwi je vzdálena cca 1 km. Moderní terasová architektura zcela zatravněných teras a bujně porostlých zábradlí tropickou květenou je jedinečná nejenom na Zanzibaru.


pokoj La Gemma Dell'est

molo

 

pokoje hotelu La Gemma Dell'est - hotely na Zanzibaru

Moderní pokoje hotelu La Gemma Dell'est v kategorii deluxe jsou s terasou a výhledem na moře. K vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor, koupelna (sprcha /WC, bidet, vysoušeč vlasů ) SAT/TV, trezor, minibar a koutek pro přípravu čaje/kávy. Suity a privátní vily mají 3 až 5 propojených pokojů.


hotelová restaurace La Gemma Dell'est

bazén u vily La Gemma Dell'est

Vybavení hotelu La Gemma Dell'est - hotel Zanzibar

V tomto moderním hotelu La Gemma Dell'est naleznete směnárnu, internet , hlavní restauraci Pavillon (snídaně, obědy, večeře) a několik barů včetně pizzerie a restaurace s mořskými plody. Hotel je v prostorné zahradě a je vybaven venkovním bazénem s dětskou částí. Dále je zde jacuzzi, posilovna, wellnes centrum (masáže, sauna), velká mola k relaxaci na vodě,čítárna, prádelna, lékařská služba, parkoviště, obchůdky s místními suvenýry, kadeřník, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, centrum vodních sportů na pláži, prodej výletů.


pohled z pokojů

pláž

Služby za poplatek: pokojový servis, masáže a procedury, hlídání dětí, potápěčské centrum (PADI), domácí mazlíčci po předchozí domluvě. Pro děti: dětská část bazénu, hlídání dětí, dětské menu

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby na Zanzibaru Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Zanzibar