JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
STONE TOWNDAR ES SALAAM
 
RADY HISTORIE PROGRAMY POČASÍ MAPA REALIE

hotel Zamani Kempinski 5* hotel Zanzibar - Tanzánie

poloha hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

hotel Zamani Kempinski Zanzibar je vzdálen asi 45 minut od letiště. Je zasazen do 30 akrů velké bujné tropické zahrady na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar. Je předním mezinárodním pětihvězdičkovým areálem v této oblasti a jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově. Všech 110 pokojů a 7 soukromých vilek je novodobě stylově zažízeno, tak aby hostům poskytlo pohodlí, soukromí a relaxaci.


hotel exteriér

pokoj

 

vybavení hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

hotel Zamani Kempinski Zanzibar má venkovní bazén, fitness centrum, tenisový kurt s umělým osvětlením, PADI potápěčská základna, dětský klub, centrum nemotorových vodních sportů, exkluzivní plážový klub, jacuzzi, 2 restaurace - CLOVES RESTAURANT - mezinárodní kuchyně ovlivněná arabskou a africkou - velká otevřená terasa s výhledem na moře. RED SNAPER - rybí restaurace s širokým výběrem čerstvých mořských plodů a ryb. Bary ZANZI-BAR a JETTY BAR nabízí nejrůznější formy občerstvení, míchaných koktejů a snacků. Zamani Beach Club - GRILL BAR - grilované speciality, čerstvé ryby, maso na mnoho způsobů


molo u pláže

bazén

pokoje hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

všechny pokoje hotelu Zamani Kempinski Zanzibar mají bezplatný přístup na internet, televizor s plochou obrazovkou a satelitem, 24 hodinovou pokojovou službu, telefon, minibar, trezor, vařič čaje a kávy, koupelnu se samostatným sprchovým koutem a velkou vanou, pantofle, župan, vysoušeč vlasů. Pokoje garden room- velikost 45 m2 v přízemí - vlastní terasa se stolkem a židlemi. Pokoje terrace room - 45 m2 v prvním patře, balkón s výhledem na oceán. Zamani suite - veliké 99 m2, tvoří prostorná ložnice s koupelnou, jídelna a obývací prostor. Soukromé vilky mohou být 1 - 3 ložnicové, mají kuchyň, obývák, výhled na oceán a vlastní soukromý bazén.

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby na Zanzibaru Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Zanzibar