JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
Viktoriiny vodopády Hwange 
 
RADY HISTORIE

The Kingdom hotel Viktoriny Vodopády - Zimbabwe

poloha Kingdom hotel

hotel je jedním z nejbližších možných ubytování u Viktoriiných vodopádů, nachází se jen 5 minut chůze od Victoria Falls, v Zimbabwe. Od letiště je vzdálen jen 20 kilometrů, transfer trvá necelých 30 minut. Resort byl postaven v roce 1999 v tradičním africkém stylu a designem Zimbabwe. Atmosféru hotelu umocňují dřevěné ručně vyřezávané sochy v zahradě. Svým klientům nabízí na výběr 294 luxusních pokojů a apartmánů, umístněných ve dvoupodlažních a třípodlažních budovách. Je vhodným ubytováním i pro rodiny s dětmi.


pokoj The Kingdom hotel


The Kingdom hotel

 

pokoje Kingdom hotel

klimatizace, stropní ventilátory, televize se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, koupelna se vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, vestavěný bezpečnostní elektronický trezor, koupelna s velkou vanou a vysoušečem vlasů, vařič kávy a čaje, CD přehrávač, žehlička a žehlící prkno na vyžádání, všechny pokoje mají balkón.


terasy

restaurace The Kingdom hotel

 

vybavení Kingdom hotel

2 bazény, 1 dětský bazén, parkoviště, sluneční terasa s lehátky, 3 restaurace, kavárna, cukrárna, bar u bazénu, kasíno, noční klub, welness centrum, fitness centrum, posilovna, konferenční prostory, prádelna, obchůdky s dárky a suvenýry, bezdrátové připojení k internetu za poplatek, 24 hodinová pokojová služba, herna, hotel má bezbariérové prostory a některé pokoje jsou upraveny pro handicapované.


hotelový vchod


The Kingdom hotel

 


Zimbabwe hotely
Viktoria Falls
The Kingdom
Azambezi
Elephant Hills
Safari Lodge
zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Zimbabwe Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Zimbabwe