Menu Zavřeno

Ruaha Hilltop Lodge Tanzánie

 

poloha Ruaha Hilltop Lodge v Tanzánii

Hotel Ruaha Hilltop Lodge je postaven na kopci s panoramatickým výhledem. Nachází se 100 kilometrů od města Iringa, 15 kilometrů od hranic národního parku Ruaha, který má jednu z nejbohatších koncentrací zvířat a ptáků v Tanzánii. Panují zde teplé a slunečné dny a chladné večery.

pokoje Ruaha Hilltop Lodge

Ubytování v Ruaha Hilltop Lodge je možné ve 12 tzv „bandas“ – chatkách s vlastní vyhlídkovou terasou, pohodlnými sedačkami a úchvatným výhledem, chatky mají vlastní koupelnu s teplou vodou ohřívanou solární energií, na oknech jsou sítě proti hmyzu

vybavení Ruaha Hilltop Lodge Tanzánie

V Ruaha Hilltop Lodge je recepce a jídelna, které se nacházejí v hlavní budově s doškovou střechou a připravují se zde kontinentální i tanzánská jídla. V hlavní budově se dále nachází kulečníkový stůl, dobře zásobený bar, obchůdek Curio s řemeslnými a rukodělnými výrobky, je zde i malá pekárnička, kde pečou vlastní chléb. Lodge aktivně podporuje financování vesnické školy a sdružení svobodných matek v Iringa, jejichž rukodělné výrobky se prodávají v obchůdku Curio. Hotel Ruaha Hilltop Lodge pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Ruaha.