Menu Zavřeno

Ruaha River Lodge v Tanzánii

 

poloha Ruaha River Lodge – Tanzánie

Ruaha River Lodge má fantastickou polohu přímo u řeky v jižní části národního parku Ruaha v Tanzánii. Tvoří ji 20 kamených prostorných „bandas“(domků), vhodných pro nenáročné cestovatele, patří k nejlevnějším ubytováním.Toto levnější ubytování je však kompenzováno polohou, kdy hosté mohou pozorovat zvěř u řeky, kde se stahuje především v obdoví sucha. Chaty jsou postaveny z masívního kamene s velkou verandou a posezením, vhodným pro pozorování zvěře. Lodge je vlastněna a řízena rodinou Fox. Lodge se nachází 15 kilometrů od rozjezdové dráhy Msembe a 120 kilometrů od tanzanského města Iringa.

pokoje Ruaha River Lodge

Všechny „bandas“ Ruaha River Lodge mají velkou koupelnu s WC, keramickými umyvadli a sprchovým koutem, teplou vodou ohřívanou solárními panely, všechny pokoje jsou chráněny sítěmi proti hmyzu na oknech, mají pohodlné postele, ložnici, obývací pokoj.

vybavení Ruaha River Lodge – Tanzánie

Hlavní chata, která je rozdělena do dvou částí. První část tvoří vstupní prostor, recepce, otevřená terasa s pohovkami, křesly, konferenčními stolky a vyhlídkou k řece, bar s výhledem. Je zde také hlavní jídelna. Druhou část tvoří jídelna s výhledem na skály. Hotel Ruaha River Lodge pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Ruaha.