Menu Zavřeno
la_gemma Zanzibar

hotel La Gemma Dell’est 5* Zanzibar

Poloha hotelu La Gemma ell’est – hotel Zanzibar

Hotel La Gemma Dell’est se nachází na severovýchodní straně Zanzibaru necelou hodinu cesty z letiště u bílé písečné pláže. Nejbližšší hotely a vesnička Nungwi je vzdálena cca 1 km. Moderní terasová architektura zcela zatravněných teras a bujně porostlých zábradlí tropickou květenou je jedinečná nejenom na Zanzibaru.

pokoje hotelu La Gemma Dell’est – hotely na Zanzibaru

Moderní pokoje hotelu La Gemma Dell’est v kategorii deluxe jsou s terasou a výhledem na moře. K vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor, koupelna (sprcha /WC, bidet, vysoušeč vlasů ) SAT/TV, trezor, minibar a koutek pro přípravu čaje/kávy. Suity a privátní vily mají 3 až 5 propojených pokojů.

Vybavení hotelu La Gemma Dell’est – hotel Zanzibar

V tomto moderním hotelu La Gemma Dell’est naleznete směnárnu, internet , hlavní restauraci Pavillon (snídaně, obědy, večeře) a několik barů včetně pizzerie a restaurace s mořskými plody. Hotel je v prostorné zahradě a je vybaven venkovním bazénem s dětskou částí. Dále je zde jacuzzi, posilovna, wellnes centrum (masáže, sauna), velká mola k relaxaci na vodě,čítárna, prádelna, lékařská služba, parkoviště, obchůdky s místními suvenýry, kadeřník, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, centrum vodních sportů na pláži, prodej výletů.

Služby za poplatek: pokojový servis, masáže a procedury, hlídání dětí, potápěčské centrum (PADI), domácí mazlíčci po předchozí domluvě. Pro děti: dětská část bazénu, hlídání dětí, dětské menu