TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
ChobeOkawangoMoremiKalahari 
 
RADY HISTORIE

Kalahari Plains Camp

poloha Kalahari Plains Camp

Kalahari Plains Camp se nachází v odlehlé části rezervace Central Kalahari Game Reserve v Botswaně. Poloha kempu umožňuje ničím nerušené pozorování zvěře, která se hojně v kempu vyskytuje. Kemp se rozprostírá v rozlehlém údolí, ubytování je možné v deseti pohodlně zařízených stanech. V rezervaci se střídá písečná krajina s travnatými a akáciovými porosty. Velkou plochu zabírají i solné pánve. Rezervace je zemí Křováků, kteří zde také žijí.


pokoj bungaiovu

pohled na hotel

ubytování Kalahari Plains Camp

K ubytování v Kalahari Plains Camp je možno využít celkem 10 stanů, z toho osm dvoulůžkových a dva čtyřlůžkové. Všechny stany mají stěny a strop ze speciální látky, která udržuje příjemné klima, mají dřevěnou podlahu, oddělenou sprchu a WC, terasu a sejf.. K vybavení patří i manželská postel či dvě oddělené postele, křesla se stolkem, terasa s posezením. Elektřina a ohřev teplé vody je v kempu zajišťován solárním pohonem


pokoj bungaiovu

pohled na hotel

vybavení Kalahari Plains Camp v Botswaně

k vybavení kempu Kalahari Plains Camp patří bazén, vstupní hala s posezením, jídelna a bar. Kemp zajišťuje různé výlety - pěší túry, pozorování ptactva a zvěře, návštěvu tradičních kulturních vystoupení. Dvakrát denně pořádá hotel safari v otevřených terénních vozech.


pokoj bungaiovu

pohled na hotel
hotely Botswana
Okavango
Sandibe Lodge
Stanley Camp
Moreni
Baines Camp
xakanaxa Camp
Chobe
safari Lodge
Elephant Valley Lodge
Kalahari
Plains Camp
 
www.afrikaweb.cz   
služby v Botswaně Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Botswana