Menu Zavřeno

Kalahari Plains Camp

 

poloha Kalahari Plains Camp

Kalahari Plains Camp se nachází v odlehlé části rezervace Central Kalahari Game Reserve v Botswaně. Poloha kempu umožňuje ničím nerušené pozorování zvěře, která se hojně v kempu vyskytuje. Kemp se rozprostírá v rozlehlém údolí, ubytování je možné v deseti pohodlně zařízených stanech. V rezervaci se střídá písečná krajina s travnatými a akáciovými porosty. Velkou plochu zabírají i solné pánve. Rezervace je zemí Křováků, kteří zde také žijí.

ubytování Kalahari Plains Camp

K ubytování v Kalahari Plains Camp je možno využít celkem 10 stanů, z toho osm dvoulůžkových a dva čtyřlůžkové. Všechny stany mají stěny a strop ze speciální látky, která udržuje příjemné klima, mají dřevěnou podlahu, oddělenou sprchu a WC, terasu a sejf.. K vybavení patří i manželská postel či dvě oddělené postele, křesla se stolkem, terasa s posezením. Elektřina a ohřev teplé vody je v kempu zajišťován solárním pohonem

vybavení Kalahari Plains Camp v Botswaně

k vybavení kempu Kalahari Plains Camp patří bazén, vstupní hala s posezením, jídelna a bar. Kemp zajišťuje různé výlety – pěší túry, pozorování ptactva a zvěře, návštěvu tradičních kulturních vystoupení. Dvakrát denně pořádá hotel safari v otevřených terénních vozech.