Menu Zavřeno

Sarova Mara Game Camp Masai Mara

 

poloha Sarova Mara Game Camp – Keňa

Safari Sarova Mara Game Camp se nachází 260 kilometrů jihozápadně od hlavního města Keni Nairobi mezi akátovými stromy v Národním parku Masai Mara. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí pozorovat migraci pakoní a velkou pětku. Ubytování se zajišťuje v 75 prostorných a plně vybavených stanech

vybavení stanů Sarova Mara Game Camp v Keni

51 standartních stanů keňského kempu Sarova Mara Game Camp zahrnuje WC a sprchu s teplou vodou, permanentní zastřešení stanu, elektřina 240 voltů, vařič kávy a čaje, vysoušeč vlasů za poplatek , 2 rodinné stany s uzamykatelnými dveřmi, 20 stanů úrovně Club mají k dispozici minibar, jsou rozlohově větší, uzamykatelné, mají větší koupelnu a terasu s posezením a výhledem do Národního parku masai mara.

vybavení Sarova Mara Game Camp – hotel keňa

K vybavení kempu Sarova Mara patří bar, restaurace, bazén s lehátky, prádelna, společenská místnost, ukázky místní kultury, tanců a písní, stolní hry, lukostřelba, stolní tenis, mini golfové hřiště v areálu kempu, dále patří ke kempu velký rybník, kde se pořádá sportovní rybaření, welness centrum, pořádání safari v horkovzdušném balónu.