Menu Zavřeno

Panafric Nairobi 4 * – hotel Keňa

 

poloha hotelu Panafric Sarova hotel v Keni

Keňský hotel Panafric Sarova se nachází jen 500 metrů od centra keňského hlavního města Nairobi, na klidném předměstí, uprostřed zelené zahrady s výhledem na Kenyatta Avenue. Tento moderní hotel má k dispozici 153 pokojů na úrovni club, superior, standrad a 45 apartmánů. Všechny jsou zařízeny v africkém stylu.

pokoje Panafric Sarova hotel Keňa

Všechny pokoje hotelu Panafric Sarova mají klimatizaci, koupelnu se sprchou a vanou, balkón s výhledem na město nebo bazén, vařič čaje a kávy, bezdrátové připojení k internetu, TV se satelitem. Pokoje superior jsou větší, mají velké šatní skříně, žulovou podlahu a výhled na město. 45 apartmánů jsou umístěny v samostatném blohu hotelu, mají obývací pokoj, jídelnu, kuchyň s elektrickým sporákem a jednu nebo dvě ložnice

vybavení hotelu Panafric Sarova – hotel Keňa

Hotel Panafric Sarova v Keni má venkovní bazén, obchůdky se suvenýry, kavárnu, recepci, lobby, 24 hodinovou pokojovou službu, masážní salón, 9 zasedacích místností, které pojmou až 200 delegátů.Restaurace FLAME TREE – mezinárodní a africká kuchyně, připravuje se zde také pizza. Další restaurace je Zahradní restaurace u bazénu – zde se podávají obědy formou bufetu a nebo lehká jídla a barbeque ala carte. BAR FLAME se širokou nabídkou alkoholických i nealko nápojů s velkou plochou obrazovkou.