Menu Zavřeno

Halali resort Etosha – Namibie

 

poloha Halali resort Etosha v Namibii

Halali resort se nachází na půli cesty mezi Okaukuejo a Namutoni v Národním parku Etosha v Namibii a je vhodným odpočinkovým místem ať již k přenocování nebo k občerstvení během safari. Název kempu je německého původu a je odvozen z výzvy polnice k ukončení lovu. Tábor prý tedy symbolizuje konec lovu a vzestup ekoturistiky v Namibii. Ubytování je zajištěno v chatkách na vyvýšených terasách s výhledem na okolní krajinu. Pokoje se dělí na 39 pokojů standard, nebo 2 rodinné chatky, 10 apartmánů se dvěma ložnicemi, nebo 10 chatek Premier Bush chalets. Halali resort je obklopen napajedly, hlavní napajedlo je osvíceno, takže lze pozorovat zvěř až dlouho do noci.

 

pokoje Halali resort Etosha v Namibii

Všechny chatky Halali resort v namibijském Národním parku Etosha jsou vybaveny velkými posuvnými dveřmi, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s toaletními potřebami, klimatizací, minilednicí, vařičem čaje a kávy, moskytiérou a malou rohovou pohovkou.

 

vybavení Halali resort Etosha v Namibii

Halali resort má restauraci – snídaně formou bufetu, obědy a večeře a ´la carte, bazén, obchod se suvenýry, bar u bazénu, čerpací stanici, parkoviště a konferenční prostory.