Menu Zavřeno

Elephant Valley Lodge Botswana

 

poloha Elephant Valley Lodge

Elephant Valley Lodge je umístněn v blízkosti národního parku Chobe. Je to stanová lodge ležící v údolí Lesoma v lesní rezervaci Kasane sousedící s NP Chobe, 20 km od letiště Kasane. V táboře se nachází napajedlo, které přitahuje antilopy a také slony, kteří zde často přicházejí pít v časných ranních a večerních hodinách. Pobyt v Elephant Valley Lodge je výborným doplněním k pobytu na Victoria Falls nebo k Okavango deltě.

ubytování Elephant Valley Lodge v Botswaně

k ubytování Elephant Valley Lodge nabízí 20 prostorných luxusních stanů. Stany jsou komfortně zařízené, vybavené oddělenými postelemi, koupelnou se sprchou a WC, mini trezorem, vařičem čaje a kávy a stropním ventilátorem. Každý stan má dřevěnou podlahu a vlastní terasu s posezením

vybavení Elephant Valley Lodge

Elephant Valley Lodge v Botswaně je vybavena hlavní budovou s vysokou doškovou střechou a zdobenou tradičními africkými artefaky, barem a jídelnou s krásným výhledem na velké napajedlo, kam chodí mnoho zvířat – včetně slonů, bůvolů, levhartů, lvů, hyen a psů hyenovitých. Dále k vybavení patří bazén, obchod se suvenýry, Lodge nabízí safari a plavby na lodi po řece Chobe, vycházky do lesa a safari v NP Chobe. Tábor je celý oplocený elektrickým plotem.