Menu Zavřeno

The Kingdom hotel Viktoriny Vodopády – Zimbabwe

 

poloha Kingdom hotel

hotel je jedním z nejbližších možných ubytování u Viktoriiných vodopádů, nachází se jen 5 minut chůze od Victoria Falls, v Zimbabwe. Od letiště je vzdálen jen 20 kilometrů, transfer trvá necelých 30 minut. Resort byl postaven v roce 1999 v tradičním africkém stylu a designem Zimbabwe. Atmosféru hotelu umocňují dřevěné ručně vyřezávané sochy v zahradě. Svým klientům nabízí na výběr 294 luxusních pokojů a apartmánů, umístněných ve dvoupodlažních a třípodlažních budovách. Je vhodným ubytováním i pro rodiny s dětmi.

pokoje Kingdom hotel

klimatizace, stropní ventilátory, televize se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, koupelna se vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, vestavěný bezpečnostní elektronický trezor, koupelna s velkou vanou a vysoušečem vlasů, vařič kávy a čaje, CD přehrávač, žehlička a žehlící prkno na vyžádání, všechny pokoje mají balkón.

vybavení Kingdom hotel

2 bazény, 1 dětský bazén, parkoviště, sluneční terasa s lehátky, 3 restaurace, kavárna, cukrárna, bar u bazénu, kasíno, noční klub, welness centrum, fitness centrum, posilovna, konferenční prostory, prádelna, obchůdky s dárky a suvenýry, bezdrátové připojení k internetu za poplatek, 24 hodinová pokojová služba, herna, hotel má bezbariérové prostory a některé pokoje jsou upraveny pro handicapované.