Menu Zavřeno

Baines Camp Moremi – Botswana

 

poloha Baines Camp Moremi

Sanctuary Baines’ Camp leží v rezervaci Moremi Game Reserve. Nachází se v severní Botswaně v deltě řeky Okavango, západně od ostrova Chiefa . Je tak vynikajícím místem z hlediska výskytu volně žijících živočichů, které máte možnost vidět z jedinečné blízkosti s odborným výkladem kvalifikovaných průvodců.Tento nádherný kemp je pojmenován podle slavného průzkumníka a umělce z 19. století Thomase Bainese.

ubytování Baines Camp Moremi v Botswaně

Baines Camp Moremi má k dispozici pět apartmánů, které jsou postaveny na vyvýšených dřevěných plošinách. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, stropní ventilátory a dřevěnou terasu, ze které je překrásný výhled na řeku Boro. Mezi další vybavení patří pohodlná postel s nebesy. Tato lůžka jsou mobilní, umožňují tak nocovat přímo pod hvězdami a vychutnat si všemi smysly jedinečné okamžiky africké divočiny.

vybavení Baines Camp Moremi

V Baines Camp Moremi je jídelna s veřejnou terasou pro venkovní stolování a s výhledem na lagunu, jacuzzi, bazén, pořádání safari, výletů a exkurzí. Mezi vyhledávané aktivity patří: pěší safari, safari 4×4, mokoro výlety.