Menu Zavřeno

Sandibe Safari Lodge Botswana

 

poloha Sandibe Safari Lodge

Sandibe Safari je luxusní safari lodge ležící v severní Botswaně, jihovýchodně od rezervace Moremi. Nachází se v centru jedné z nejunikátnějších oblastí světa – Delta Okavango – vyhlášené svými vodními cestami a velkým množstvím divoké zvěře. Sandibe Okavango Safari Lodge odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. „Glamour Camping“ = glampingu.
Tok delty Okavango se liší v závislosti na období dešťů. Zatímco některé části Delty jsou trvale zaplaveny, jiné jsou zaplaveny pouze během období dešťů od května do září.

ubytování Sandibe Safari Lodge v Botswaně

K v Sandibe Safari Lodge k ubytování slouží 8 chatek, stojících samostatně, mají vlastní koupelnu a venkovní sprchu. Chaty mají velká okna se sítěmi proti hmyzu, doskovou střechu, velké pohodlné postele, trezor, vysoušeč vlasů, župany, toaletní potřeby, terasa s lehádky a posezením

vybavení Sandibe Safari Lodge

Sandibe Safari Lodge má restaurace, vinný sklípek, pořádání výletů a safari. Delta Okavango zahrnuje širokou škálu kanálů, lagun, mělkých mokřin, pastvin, lesů,.. Podniknout zde můžete např. výlety lodí vedené vysoce kvalifikovanými průvodci, které vám umožní prozkoumat každý z těchto ekosystémů, jedinečných živočichů a rostlin.