Menu Zavřeno

Ol Tukai Safari Lodge Amboseli


poloha Ol Tukai Safari Lodge Amboseli – Keňa

Hotel Ol Tukai Lodge se nachází přímo v centru světoznámého keňského národního parku Amboseli, na úpatí Kilimandžára. Svým hostům nabízí 80 stylově zařízených dvoulůžkových pokojů s výhledem na nejvyšší horu Afriky na Kilimandžáro a do nádherné přírody, která je domovem 150 druhů práků. Ti se vyskytují především v lužních oblastech národního parku Amboseli. Architektura Lodge je skloubena s přírodními materiály především dřevo, místní kameny a břidlice. Hotel nabízí dva speciálně upravené pokoje pro vozíčkáře.

pokoje Ol Tukai Lodge Anboseli v Keňi

Všech 80 pokojů hotelu Ol Tukai Lodge v Keni je rozmístěno v bungalovech a jsou dekorovány v africkém stylu. Je zde rovněž jedna luxusní vila s 3 ložnicemi a jakuzzi. Všechny pokoje mají koupelnu s WC a terasa odkud je výhled na Kilimadžáro.

Vybavení Ol Tukai safari Lodge – Keňa

V keňkém hotelu Old Tukai Lodge v Amboseli naleznete restauraci v důmyslně navrženém designu, dekorovaná sisalem a gobeliny zobrazující Maasae, k restauraci patří také veranda z výhledem do krajiny. K vybavení patří také 2 bary, směnárna, fax, telefon, email, kostel, obhcůdky, a při večeři se konají ukázky masajských tanců. Lodge je vybavena také bazénem se slunečníky a lehátky. Dále jsou v Ol Tukai safari Lodge k dispozici stolní hry, konferenční prostory, lékařská pohotovost