Menu Zavřeno

Jacaranda Nairobi 4* – hotel Keňa

 

poloha hotelu Jaracanda Nairobi v Keni

Hotel Jacaranda v Keni je dobře vybavený komfortní hotel s krásnou zahradou, se nachází v srdci Westlands v keňském hlavním mětě Nairobi. Hotel byl otevřen v roce 1964. Do hlavní obchodní čtvrti a nákupního centra Nairobi je to zhruba 5 kilometrů. Svou polohou zarujčuje klid a pohodu, ale také snadnou přístupnost do centra Nairobi. Transfer z hlavního keňského letiště trvá zhruba 50 minut.

pokoje hotelu Jaracanda Nairobi Keňa

K ubytování nabízí 125 vkusně zařízených pokojů, které mají krásný výhled do zahrady. Hotelové pokoje Jacaranda Nairobi jsou vybaveny klimatizací,koupelnou, TV se satelitními kanály a bezplatnými filmovými kanály, telefonem s přímou volbou, varným koutkem na kávu a čaj, koupelnou s vanou a sprchou, toaletním stolkem a toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, bezdrátové připojení k internetu za poplatek.

vybavení hotelu Jacaranda Nairobi v Keni

K vybavení keňského hotelu Jaracanda patří venkovní bazén, bussines centrum, stylová restaurace s proutěnými židlemi, kavárna SAFARI, bar a venkovní terasu s obsluhou, čistírna, prádelna, pokojová služba, obchůdky se suvenýry, konferenční centrum až pro 200 delegátů a pokojová služba 24 hodin.