TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
ChobeOkawangoMoremiKalahari 
 
RADY HISTORIE

Xakanaxa Camp Botswana

poloha Xakanaxa Camp

Xakanaxa Camp se nachází v centru rezervace Moremi Game v blízkosti delty řeky Okavango. Tento Camp je jedním z nejoriginálnějších v Botswaně. Znázorňuje tradiční safari s výbornými průvodci. Otevřen je celoročně. Xakanaxa Camp je skvělým výchozím místem k poznávání delty Okavango, jednoho z nejkrásnějších přírodních míst na světě. Celý tábor je s výhledem na Xakanaxa Lagoon.


pokoj bungaiovu

pohled na hotel

ubytování Xakanaxa Camp v Botswaně


Xakanaxa Camp má celkem 12 luxusních safari stanů, které jsou vybaveny vším, co by jste mohli potřebovat pro příjemný pobyt. Všechny stany jsou vkusně zařízeny, postaveny na zvýšených platformách na břehu řeky Khwai s výhledem na lagunu Xakanaxa. Každý stan je vybaven oddělenými postelemi nebo s manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem, sítěmi proti hmyzu, psacím stolem, ventilátorem, bezpečnostním trezorem, v zadní části má koupelnu teplou vodou, kamenným umyvadlem a splachovací WC. K dispozici jsou vysoušeč vlasů, župany a toaletní potřeby.


pokoj bungaiovu

pohled na hotel

Vybavení Xakanaxa Camp


V Xakanaxa Camp v Botswaně je salónek, knihovna, bar, jídelna s rozlehlou terasou, menší bazének. Elektrická energie z generátoru je k dispozici od 6-20 hod. Večer je kem osvícen petrolejovými lampami. Pořádání výletů a exkurzí. Mezi hlavní aktivity patří safari, výlety lodí, které jsou vedeny provesionálními a velmi dobře informovanými průvodci, rybaření, vyjížďky v offroadu (4x4).


pokoj bungaiovu

pohled na hotel
hotely Botswana
Okavango
Sandibe Lodge
Stanley Camp
Moreni
Baines Camp
xakanaxa Camp
Chobe
safari Lodge
Elephant Valley Lodge
Kalahari
Plains Camp
 
www.afrikaweb.cz   
služby v Botswaně Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Botswana