JAR
tanzanie

TANZÁNIENAMIBIEJIHOAFRICKÁ REPUBLIKABOTSWANAZANZIBARMAROKOKEŇAZIMBABWE
afrikaweb.czexpo tourtelefon 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
EtoshaWindhoekSossusvleiSwakopmundFish River CanyonDamaralsndHimba
 
RADY HISTORIE

Hansa hotel Swakopmund - Namibie

poloha Hansa hotel Swakopmund v Namibii

Tento čtyřhvězdičkový hotel leží v samém centru malebného namibijského městečka Swakopmund na západním pobřeží Namibie. Je jen 10 minut chůze od Palm Beach. Z letiště je Swakopmund 10 minut jízdy. Hotel Hansa v Swakopmund byl postaven v roce 1905 a je nedílnou součástí architektonického dědictví Swakopmundu. Hotel Hansa je elegantně a vkusně zařízen, k ubytování je možno využít 5 rodinných suitů, 4 apartmá a 49 dvoulůžkových pokojů.

pokoje Hansa hotel Swakopmund

Pokoje hotelu Hansa v Swakopmundu mají podlahové topení, satelitní TV, rádio, telefon s přímou volbou, koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, vařič kávy a čaje, klimatizace, vysokorychlostní přístup k internetu, terasa s posezením a bezpečnostní sejf.

vybavení Hansa hotel Swakopmund - Namibie

V hotelu Hansa Swakopmund je hostům k dispozici restaurace ( patří mezi nejoblíbenější ve Swakopmundu), bar s velkým krbem, 24 hodinová recepce, čistírna, prádelna, směnárna, služba hlídáíní dětí, lékařská služba, privátní parkoviště, úschovna zavazadel, knihovna, business centrum, bezplatné připojení k internetu, konferenční prostory až pro 60 osob. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty a golfové hřiště.

zájezdy
www.afrikaweb.cz   
služby v Namibii Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN   
mobil 602 530 266  
tel.fax.: 577 10 31 04  
expotour@expotour.cz  

Namibie - Namibia