Menu Zavřeno

LUXUSNÍ SAFARI

V  určitých termínech realizujeme menší skupinky  s  nadstandartním 4* – 5* ubytováním  v Jihoafrické Republice a v Tanzánii,  prakticky za standardní cenu.

V  Jihoafrické Republice je ubytování realizováno v  5* hotelích a  v  luxusních plně vybavených vilách v buši,  kterým samozřejmě nechybí soukromé bazény a velké venkovní ohniště s grilem.  Opravdu není nad to, si po safari udělat pořádný stejk a  popíjet jihoafrické víno pod tropickou noční oblohou.

V  Tanzánii při safari jsou hotely a lodge v úrovni 4* a na Zanzibaru v 5* plážových hotelích.   Tuto úroveň Vám může zajistit i pro individuály či pro skupinky od 4 osob.   

tanzanie_01

Nejdražší a nejluxusnější  safari je při ubytování ve vybavených luxusních stanech , které mají kompletní příslušenství, často jsou postavené na vyhlídkovích plošinách a mají nad sebou další pevnou střechu.

Luxusní jsou ale často i vyjímečné ubytování ve stanu, kde máte suchý záchod,  ale máte k dispozici  4 sluhy a osobního rangera s puškou .

U luxusních cest nejde o nic jiného, než aby klient opravdu dostal to co si objednal a nebo to o co má zájem. Jako luxusní cesty zajištujeme cesty s 5* ubytováním a dopravou výhradně ve vozech 4×4. Luxus je samozřejmě pro každého někde jinde.  Ze zkušennosti jako velmi dobrý standard považuji i  4* lodge,  které vyhovují i velmi náročnou klientelu.

Luxusní jsou ale často i vyjímečné hotely nebo stanové kempy, kde záchod je suchý, ale máte k dispozici 4 sluhy a osobního rangera.
Standartně také zajišťujeme přelety nebo výlety vrtulníky či malými letadly.
Můžeme zajistit i českého průvodce jen pro Vaši skupinu kdekoliv v Africe.