Menu Zavřeno

    Arusha – trasa:  – NP Lake Manyara – NP Serengeti –  NP Ngorongoro  – ARUSHA – ZANZIBAR

   AFZ02

Zájezd Tanzánie – Safari  a  Zanzibar  (se Serengeti)

10.5.  –  21.05. 2021  ( program je možno individuálně prodloužit + 2 dny )

01 – den

Odlet z Prahy (Vídně) do Arushy.

02 – den

Přílet do Arusha města pod Kilimandžárem, které je východiskem pro návštěvu většiny národních parků v Tanzanii, transfer do hotelu, ubytování

03 – den

Prohlídka Národního Parku Lake Mannyara, který leží u stejnojmenného jezera, kde žijí plameňáci, hroši, žirafy a tzv. stromoví lvi. Odpoledne cesta od Lake Manyara do Národního parku Serengeti. Od brány národního parku k hotelu kratší safari.

04 – den

Celodenní safari v rezervaci Serengeti . Serengeti je nejznámější a nejnavštěvovanější rezervace v Tanzánii. Je známá především velkou migrací čítající 1,5 miliónu zvěře především pakoňů a zeber putojících každoročně v uzavřeném kruhu do vedlejší Keňské rezervace Masai Mara. V Serengeti žije kompletní velká pětka sestávající se z lva, buvola , levharta , slona a nosorožce.

05 – den

Dopoledne safari v Serengeti a po té přejezd do rezervace v kráteru sopky Ngoro Ngoro. Návštěva Masajské vesnice, kde můžete zhlédnout Masajské tance, místní obydlí a tržiště

06 – den

Celodenní safari nejznámějšího a nejnavštěvovanějšího národního parku v Tanzánii v kráteru Ngoro Ngoro, kde je největší koncentrace zvířat na km2 v Tanzánii.  Transfer do Arushi.

07 – den

Transfer z Arushi na letiště a přelet do Zanzibaru. Přílet do Zanzibar  a  transfer do plážového hotelu. V době pobytu  je možno zajistit různé exkurze po Zanzibaru.

08 – den

Relax v plážovém hotelu.

09 – den

Relax v plážovém hotelu.

10 – den

Relax v plážovém hotelu.

11 – den

Z hotelu transfer na letitě do Stone Town do hlavního města Zanzibaru a odlet do Evropy. Před odleten je možné zajistit prohlídku Stone Town.

12 – den

Přílet do  Prahy (Vídně).

Cena

79.990.- czk ( 4* hotely )   prodloužení + 2 dny dle hotelu cca 3.000,- czk/os

Cena zahrnuje

  • letenky
  • program se vstupy
  • zdravotní pojištění
  • plnou penzi v Národních parcích
  • polopenze na Zanzibaru
  • dopravu v jeepech 4×4,
  • průvodce/řidič

Cena nezahrnuje

vízum a případné státní odletové poplatky