Menu Zavřeno

Wildlife camp Mikumi – Tanzánie

 

poloha Wildlife camp Mikumi v Tanzánii

Wildlife camp Mikumi v Tanzánii je také často nazýván Kikoboga Lodge. Nachází se přímo u vchodu do národního parku Mikumi, 300 metrů od dálnice TanZam. Hlavní budova je postavena z cihel a s doškovou střechou. Nachází se zde společné prostory s velkou vyvýšenou terasou, ze které je možno pozorovat zvěř u napajedla, především v období sucha. Ubytování je možno ve 12 kamených prostorných chatách tzv. „bandas“. Ideální jako výchozí bod pro safari.

pokoje Wildlife camp Mikumi

Pokoje v Wildlife Camp Mikumi tzv. „bandas“ jsou velké a prostorné, s velkými postelemi, křesly, ventilátory, psací stoly a velkými zakřivenými verandy s výhledem na pláně. Všechny pokoje tohoto tanzánského hotelu mají vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. K dispozici jsou rodinné chaty bandas, které se mohou ubytovat 6 až 8 osob.

vybavení Wildlife camp Mikumi v Tanzánii

Wildlife Camp má bazén, prostory pro grilování, otevřené ohniště, bar, v přední části tábora jsou dvě napajedla, kde se shromažďují zvířata a lze je pohodlně pozorovat z teras nebo z restaurace. Hotel pořádá každodenmí safri do tanzámského Národního parku Mikumi.