Menu Zavřeno

Sable Mountain Lodge Tanzanie v Selouse

 

poloha Sable Mountain Lodge v Tanzánii

Hotel Sable Mountain Lodge nachází se na severozápadní hranici Selous Game Reserve v Tanzánii. Lodge je postavena na dvou malých kopcích s nádherným výhledem. Tvoří ji pouze 6 kamenných chat, 5 stanových pokojů a svatební apartmá. Sable Mountain Lodge je dobrým výchozím bodem pro objevování tanzanské Selous Game Reserve.

pokoje Sable Mountain Lodge

Všechny stanové pokoje tanzánské Sable Mountain Lodge jsou prostorné a světlé, s vlastním balkónem poskytujícím nádherný výhled na les, mají pohodlné postele s moskitiérou, ventilátory, koupelnu s kamenou podlahou a doškovou střechou, se splachovacím WC, sprchou, umyvadlem, teplou a studenou vodou, na balkónech jsou proutěné židle s polstrováním. Chaty jsou o něco prostornější než stanové pokoje, ale jsou celkově chladnější. Mají kamenné terasy s posezením a výhledem do okolí. V obou typech ubytování je elektřina 24 hodin

vybavení Sable Mountain Lodge v Tanzánii

V tanzanském hotelu Sable Mountain Lodge je recepce, 2 samostatné bary, jídelna, bazén se slunečníky, otevřený salónek s doškovou střechou a s polstrovanými sedačkami a křesly. Elektřina je 24 hodin poskytována z vlastního generátoru. Hotel Sable Mountain Lodge pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Selouse .