Menu Zavřeno

Selous Safari Camp – Tanzánie

 

poloha Selous Safari Camp v Tanzánii

Zavedený tanzanský kemp Selous Safari Camp, dnes již označovaný jako Siwandu, se nachází v severní části Selous Game Reserve v jižní Tanzánii. Tento pětihvězdičkový stanový lodge je posazen do nejlepší oblasti z celého parku – uprostřed lesa, na břehu jezera Nzerakera, které je velmi často navštěvováno slony. Působí honosným a legantním stylem. K ubytování nabízí celkem 13 luxusně vybavených prostorných stanů. Všechny stany jsou rozmístněny podél jezera, zajišťují maximální soukromí a nádherný výhled. Selous Safari Camp je vzdálen 35 minut letu nebo 6 hodin jízdy z Dar es Salaam.

stany Selous Safari Camp – Tanzánie

Všechny stany v SElous Safari Camp mají vlastní koupelnu s teplou vodou a s venkovní sprchou ze zadní části a terasu s posezením z přední části, dále jsou všechny stany vybaveny pohodlnými postelemi, stropními ventilátory, šatní skříní, trezorem. Každý stan má napájecí zdroj pro holící strojek nebo nabíječku pro telefon. Ve stanech nejsou moskitiéry nad lůžky, ale jsou instalované sítě proti hmyzu.

vybavení Selous Safari Camp v Tanzánii

Kemp Selous Safari je rozdělen na dvě části-severní a jižní. Každá část má svůj vlastní bazén, dřevěnou terasu s lehátky, kuchyň, jídelnu, dobře zásobený bar, obchůdek se suvenýry. Camp Selouse Safari pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Selouse.