Menu Zavřeno

hotel Bilila Serengeti Lodge – Tanzánie

 

poloha hotelu Bilila Serengeti Lodge v Tanzánii

Luxus bez kompromisů, to je nový luxusní tanzánský hotel Bilila Serengeti Lodge v samém srdci tanzanského Národního parku Serengeti, který byl otevřen v červnu v roce 2009 a byl ve vlastnictví řetězce Kempinski. Nabízí velmi vysokou úroveň ubytování v celkem 74 stylově zařízených pokojích s terasami a krásným výhledem do parku. Lodge je v samé blízkosti migrace v Serengeti a to umožňuje ješjí pozorování přímo z hotelu.

pokoje hotelu Bilila Serengeti Lodge

Všechny pokoje hotelu Bilila Serengeti Lodge v Tanzánii mají velké postele s moskytiérami, moskytiéry na dveřích i oknech, idividuálně řízená klimatizace, denní tisk k dispozici, vysokorychlostní internet a IDD telefon, pokojový bezpečnostní trezor, minibar, detektory kouře, vařič kávy a čaje, koupelna s vanou i sprchou, stropní ventilátory, satelitní TV. Apartmány a rodinné vily vyšší kategorie mají navíc soukromé bazénky s výhledem, DVD přehrávače a dalekohledy, vysokorychlostní připojení k internetu

vybavení hotelu Bilila Serengeti Lodge v Tanzánii

Do vybavení hotelu Bilila Serengeti Lodge patří salonek a bar s pohodlnými velkými pohovkami a křesly, velká jídelna a vnitřní restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni připravenou na otevřeném ohni, bazén s lehátky, lázně s thajskými masážemi, fitness centrum, herna s kulečníkem, šachy a stolní hry, knihovna, vinný sklípek s nabídkou jihoafrických vín, obchůdek se suvenýry, kosmetické služby. Serene Lodge Bilila pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Serengeti.