Menu Zavřeno

Serengeti  Lobo Wildlife Lodge – Tanzánie

 

poloha hotelu Lobo Wildlife Lodge v Tanzánii

Hotel Lobo Wildlife Lodge se nachází v severní části tanzanského Národního parku Serengeti. Hotel je postaven z kamene a místního dřeva. Má ideální polohu na pozorování pakoní při jejich migraci za přežitím, protože leží na migrační trase. Od Masai Mara je vzdálen pouze 28 kilometrů. K ubytování je možno využít 75 prostorných pokojů s krásným výhledem na rozlehlé pláně Serengeti. Pokoje jsou zařízeny v tradičním africkém stylu. K dispozici jsou pokoje s oddělenými lůžky, s maželskou postelí i propojené rodinné pokoje. Dále jsou k dispozici dvě prezidentské apartmá a jeden junior suite.

pokoje Lobo Wildlife Lodge

Pokoje tanzánského hotelu Lobo Wildlife Lodge jsou vybaveny bezpečnostním trezorem, minibarem, elektřinou 220/240 V, telefonem, vařičem kávy a čaje, koupelna s vysoušečem vlasů, vanou i sprchou, moskytiéry přes okna, Elektřina je vypnuta mezi půlnocí a 5 hodinou ranní.

vybavení hotelu Lobo Wildlife Lodge v Tanzánii

V hotelu Lobo Wildlife Lodge v Tanzánii je k dispozici restaurace The Fik Tree s elegantní safari atmosférou s exotickou a mezinárodní kuchyní, Laguna lounge Bar v blízkosti restaurace s otevřeným krbem a venkovní terasou, bazén s lehátky, herna se stolními hry, TV salonek, boutique s oblečením, obchůdek se suvenýry, převážně řezbářskými pracemi, úklidové služby, prádelna, hlídání dětí, směnárna, přístup k internetu, tělocvična, knihovna