Menu Zavřeno

hotel Zamani Kempinski 5* hotel Zanzibar

 

poloha hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

hotel Zamani Kempinski Zanzibar je vzdálen asi 45 minut od letiště. Je zasazen do 30 akrů velké bujné tropické zahrady na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar. Je předním mezinárodním pětihvězdičkovým areálem v této oblasti a jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově. Všech 110 pokojů a 7 soukromých vilek je novodobě stylově zažízeno, tak aby hostům poskytlo pohodlí, soukromí a relaxaci.

vybavení hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

hotel Zamani Kempinski Zanzibar má venkovní bazén, fitness centrum, tenisový kurt s umělým osvětlením, PADI potápěčská základna, dětský klub, centrum nemotorových vodních sportů, exkluzivní plážový klub, jacuzzi, 2 restaurace – CLOVES RESTAURANT – mezinárodní kuchyně ovlivněná arabskou a africkou – velká otevřená terasa s výhledem na moře. RED SNAPER – rybí restaurace s širokým výběrem čerstvých mořských plodů a ryb. Bary ZANZI-BAR a JETTY BAR nabízí nejrůznější formy občerstvení, míchaných koktejů a snacků. Zamani Beach Club – GRILL BAR – grilované speciality, čerstvé ryby, maso na mnoho způsobů

pokoje hotelu Zamani Kempinski Zanzibar

všechny pokoje hotelu Zamani Kempinski Zanzibar mají bezplatný přístup na internet, televizor s plochou obrazovkou a satelitem, 24 hodinovou pokojovou službu, telefon, minibar, trezor, vařič čaje a kávy, koupelnu se samostatným sprchovým koutem a velkou vanou, pantofle, župan, vysoušeč vlasů. Pokoje garden room- velikost 45 m2 v přízemí – vlastní terasa se stolkem a židlemi. Pokoje terrace room – 45 m2 v prvním patře, balkón s výhledem na oceán. Zamani suite – veliké 99 m2, tvoří prostorná ložnice s koupelnou, jídelna a obývací prostor. Soukromé vilky mohou být 1 – 3 ložnicové, mají kuchyň, obývák, výhled na oceán a vlastní soukromý bazén.