Menu Zavřeno

hotel Ngorongoro Crater Lodge – Tanzánie

poloha Ngorongoro Crater Lodge v Tanzánii

Ngorongoro Crater Lodge se nachází v severní Tanzánii na okraji famozního kráteru u Národního parku Ngorongoro. Ngorongoro Crater Lodge je vystavena v koloniálním stylu. Interiery jsou kombinované v přírodních barvách, stropy z banánových listů a africké umělecké prvky se mísí s bohatou renesanční Evropou. Pokoje i společné prostory jsou zdobeny bohatými křišťálovými lustry, starožitnostmi, perskými koberci a hedvábím. Ngorongoro Crater Lodge tvoří 3 nezávislé tábory ( Severní, Jižní a Tree ) s vlastními jídelními a společenskými prostory. K ubytování slouží celkem 30 luxusních apartmá a každé apartmá má svého osobního sluhu

pokoje Ngorongoro Crater Lodge

Každé apartmá tanzánského hotelu Ngorongoro Crater Lodge má obývací pokoj a jídelní prostor, ke každému apartmá je přidělen černošský osobní sluha, který se stará o ohniště před chatou. V Lodgi je možná i obsluha jídla přímo na pokoj. Každá chata má terasu s výhedem do kráteru Ngorongoro a luxusní koupelnu. Chatky jsou vybaveny viktoriánským nábytkem.

vybavení Ngorongoro Crater Lodge v Tanzánii

Do vybavení hotelu Ngorongoro Crater Lodge v Tanzánii patří lékařské služby, celodenní ostraha, prádelna, restaurace s klenutou jídelnou a krbem, venkovní jídelna, elektřina dodávána pomocí generátoru, zajišťování výletů do okolí.