Menu Zavřeno

Wildlife Safari Lodge Ngorongoro – Tanzánie

poloha hotelu Wildlife Safari Lodge Ngorongoro v Tanzánii

Hotel Wildlife Lodge Nogorongoro se nachází na jižním okraji kráteru Ngorongoro v Tanzánii. Proto lze přímo z hotelu pozorovat dravce i pasoucí se pakoně a zebry. Wildlife Lodge Ngorongoro je vzdálena 185 kilometrů od tanzánského města Arusha a 60 kilometrů od jezera Manyara. 2 kilometry od hotelu je malá přistávací dráha pro soukromé přelety. Wildlife Lodge Ngorongoro je postaven převážně z přírodního kamene a místního dřeva. K ubytování nabízí celkem 80 prostorných pokojů, z toho 4 apartmány, 1 prezidentské apartmá a 9 suitů pro rodiny. Všechny pokoje mají všechny překrásný výhled do kráteru

pokoje hotelu Wildlife safari Lodge Ngorongoro

Všechny pokoje tanzánského hotelu Wildlife Lodge Nogorongoro mají ústřední vytápění, větrací otvory s moskytiérami, elektřina 220/240 V, trezor, minibar, telefon, vařič kávy a čaje, koupelna s WC a sprchou nebo vanou a teplou vodou a bezpečnostní terory .

vybavení hotelu Wildlife Safari Lodge Ngorongoro – Tanzánie

V hotelu Wildlife Lodge Nogorongoro je recepce, restaurace Rhino, kde se podávají 3 jídla denně – nabídka je formou bufetu nebo a la Carte dle obsazenosti, bar s terasou a výhledem do kráteru, boutique, obchůdek se suvenýry, prádelna, směnárna, internetová kavárna, televizní koutek, záložní generátor ( elektřina se v noci vypíná ), lékařská služba, knihovna, ohniště. Hotel Wildlife Lodge Ngorongoro pořádá každodenní safri do tanzánské Národní rezervace Ngorongoro.